Наша продукція
Риштування Детальніше
Вишки-тури Детальніше
Підмостки Детальніше
Драбини з платформою Детальніше
Драбини-стрем'янки Детальніше
Драбини Детальніше
Опалубка Детальніше
Будівельні люльки Детальніше
Алюмінієві ящики Детальніше
Підйомники Детальніше
Каталог завантажити Детальніше

Виробник висотного обладнання №1 в Україні

    Ви шукаєте висотне обладнання, щоб виконати ремонт, оздоблення поверхні, реставрацію або закінчити будівництво? Тоді Ви потрапили за адресою! Компанія VIRASTAR входить в число провідних виробників висотного обладнання в Україні. Ми надаємо великий асортимент сходів всіх можливих конфігурацій, вишок-тур, драбин, помостів, будівельних риштувань і трапів за найвигіднішими цінами. Ви можете вибрати товар на складі або замовити його з доставкою в Київ або будь-який інший населений пункт України. У нас Ви зможете купити висотне обладнання, необхідне для будівництва або ремонту за ціною виробника.
    Без такого важливого будівельного обладнання, як драбини, пересувні риштування, підмостки, не обходиться жоден ремонт або будівництво. Якісні пристосування для доступу на висоту дозволяють швидко і безпечно виконувати роботи на віддаленості від землі, дотримуючись техніки безпеки і кінцевих термінів. Тому для монтажно-ремонтних, оздоблювальних, будівельних робіт необхідно придбати надійне, функціональне, сучасне будівельне обладнання. Розібратися серед великого асортименту засобів доступу на висоту допоможуть наші кваліфіковані доброзичливі менеджери, які знають все про висотне обладнання. Підходячи дуже уважно до кожного покупця, вони вникають в ситуацію кожного, дають оптимальну рекомендацію та допомагають у виборі обладнання для будівництва.
    На вітрині нашого інтернет-магазину представлена ​​продукція виробництва VIRASTAR - одно-, дво-, трисекційні драбини, сталеві і металеві стрем'янки, шарнірні і телескопічні драбини, вишки-тури, трапи, підмостки і будівельні риштування. З огляду на тенденції попиту, ми випускаємо як професійні моделі, так і драбини для побутового використання. Займаючись випуском висотного обладнання з 2007 року, ми надбали необхідний виробничий досвід. Компанія VIRASTAR володіє власною виробничою базою з достатнім технічним оснащенням, на якій працюють висококваліфіковані кадри. Застосування якісних матеріалів, жорсткий контроль продукції на виході дозволяють нам створювати конкурентоспроможні зразки висотного обладнання. Ми реалізовуємо прийнятну для кожного покупця цінову політику, завдяки чому сходи VIRASTAR користуються попитом на ринку.
    Інтернет-магазин будівельного устаткування VIRASTAR пропонує не тільки металеві моделі, у нас Ви можете придбати дерев'яні драбини Вірастар, які просто незамінні для професійних електриків, а також користуються популярністю у монтажників і малярів. Драбини-ходулі з дерева володіють однією додатковою перевагою, якої нема у інших моделей - на ходулях Ви можете працювати, не спускаючись на землю, безпечно пересуваючись на наступну робочу ділянку.
    Для роботи на складному об'єкті, де громіздкому висотному обладнанню не розвернутися, зручно використовувати вишку-туру VIRASTAR Компакт, у якій площа робочої платформи становить всього 0,8х1,7 м. Велика професійна вишка-тура VIRASTAR Профі з помостом 1,2х2,0 м надає робоче місце для кількох людей.
Перебуваючи в будь-якому населеному пункті України, Ви можете єдиним кліком купити драбину або інше висотне обладнання. Співпрацюючи з найнадійнішими службами доставки, ми відправимо Вам замовлене обладнання для будівництва в найкоротший термін. Будівельне обладнання Вірастар продається без роздрібних націнок за найвигіднішою ціною.