Алюмінієві ящики


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Логістика і транспортування вантажів нерідко вимагають застосування спеціальної тари для вантажу, особливо для крихкого цінного вантажу, продуктів харчування, медикаментів, приладів, а також інших об'єктів, що потребують збереження температурного режиму або цілісності поверхні або упаковки. У справі перевезення вантажів складно переоцінити наявність якісної тари для перевезення. Одним з найоптимальніших рішень є використання металевих ящиків. Виготовлена ​​з алюмінію тара має достатню легкістю, щоб забезпечити цілісність і збереження вантажу. Використовуючи для транспортування бокси з алюмінію, можна бути впевненим у відсутності деформації вантажу або появі подряпин чи вм'ятин.

Алюмінієві ящики можуть оснащуватися замками, що дає можливість повністю зберігати вантаж під час перевезення. Крім того, ергономічність алюмінієвої тари забезпечується наявністю ручок для перенесення. Ящики можуть встановлюватися один на інший, що забезпечується спеціальними «ніжками». Залежно від виду перевезених вантажів можна використовувати ящики з кришкою або без, з навісним або врізним замком. Поверхня ящиків, яка легко миється, дозволяє утримувати тару в чистоті. Нержавіюча поверхня зберігає металевий блиск і цілісність навіть в разі, якщо на ящик потрапляє вода. Алюмінієві ящики зручні не тільки для транспортування, їх застосовують ще й для зберігання вантажів. Ви можете бути впевнені, що предмети, покладені всередину ящика, не постраждають ані від вологи, ані від пилу, ані від інших впливів.

На відміну від пластикових ящиків, які можуть тріснути на морозі, алюмінієві бокси легко витримують вплив негативних температур. Щодо ваги тари також можна бути спокійним - всім відома невелика маса алюмінієвих виробів.

Ви можете перевозити або зберігати в боксі невеликі предмети, встановивши перегородки в алюмінієві ящики купити в києві які можна на нашому сайті. Також передбачено рішення для крихких вантажів - всередину ящика встановлюються м'які вкладиші зі спеціальної захисної піни, завдяки чому предмети не розбиваються об стінки боксу. На алюмінієвий ящик додатково можна встановлювати колеса, що істотно спростить ручне транспортування.

ЩО МОЖНА ПЕРЕВОЗИТИ І ЗБЕРІГАТИ В АЛЮМІНІЄВИХ ЯЩИКАХ?

 • деталі і вузли техніки;
 • крихкі прилади при додатковому використанні м'яких вкладишів;
 • оптичні засоби при додатковому використанні вкладишів з захисної піни;
 • спеціалізоване спорядження;
 • дрібні вантажі в окремих секціях ящика, при використанні перегородок;
 • тара без кришки використовується як ємність для товарів в магазинах (одяг, продукти харчування тощо);
 • ящики з кришками - це ідеальна тара для вантажів при тривалих перевезеннях;
 • бокси підходять для зберігання на складах різних товарів;
 • в алюмінієвому ящику можна тримати інструменти;
 • бокс підходить для зберігання речей в багажнику автомобіля;
 • для рибальських приладдів;
 • також можна перевозити будь-які вантажі, що вимагають збереження цілісності при транспортуванні і зберіганні.

Сміливо телефонуйте нам за телефонами, вказаними вище, щоб замовити алюмінієвий бокс потрібного Вам розміру, а ми доставимо його Вам в найкоротший термін! Зробіть своє життя зручніше!

Copyright www.webdesigner-profi.de