Драбини-стрем'янки алюмінієві


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Стрем'янка являє собою зручну розсувну драбину, яка дозволяє безпечно працювати на висоті, а також відрізняється компактними розмірами в складеному вигляді. Використання алюмінієвого сплаву для виготовлення драбин-стрем'янок забезпечує корозійну стійкість, що особливо актуально для робіт на відкритому повітрі або в приміщеннях з підвищеною вологістю. Крім того, вироби з алюмінію мають меншу вагу в порівнянні зі сталевими аналогами, завдяки чому істотно полегшується транспортування. При цьому алюмінієві драбини мають необхідну міцність і припускають тривалий термін служби.


Стрем'янки з алюмінію виготовляються з одностороннім або двостороннім підйомом, тобто сходинки виконуються на одній секції драбини або на обох. При цьому нерідко односторонні моделі більш компактні і легкі, в той час як двосторонні конструкції дозволяють швидко підніматися з будь-якого боку драбини.
Найчастіше стрем'янка алюмінієва оснащується протиковзкими наконечниками, які забезпечують висотному обладнанню задовільну стійкість на різних поверхнях. Іноді драбини оснащуються широкими горизонтальними стабілізаторами, які підвищують стійкість конструкції в цілому.


Алюмінієві стрем'янки з успіхом застосовуються як в побуті, так і в професійній сфері. Дане обладнання може застосовуватися при виконанні ремонту, монтажних робіт, в будівництві, садівництві, в офісах, приватних будинках, на складах та ін. Прагнучи зробити роботу на висоті зручніше і безпечніше, виробники встановлюють стягуючі елементи, виконують протиковзке профілювання сходинок, оснащують верхню сходинку поручнем безпеки, закривають металеві краї заглушками. Деякі алюмінієві стрем'янки можуть оснащуватися роликами, які дозволяють легко пересунути оснащення до місця використання. Широкий верхній майданчик зручний завдяки можливості розташування на ній інструменту і використовуваного оснащення.


Якщо Ви вирішили купити стрем'янку алюмінієву, то необхідно визначитися з кількістю щаблів, враховуючи висоту передбачуваних робіт. Зручність стрем'янки полягає в можливості скласти її, тому що компактно складену драбину-стрем'янку можна зберігати і в невеликих приміщеннях. Високі експлуатаційні характеристики роблять алюмінієві стрем'янки практичними, зручними і затребуваними в різних сферах.

Copyright www.webdesigner-profi.de