Драбини-стрем'янки сталеві


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Замислюючись про придбання надійного і одночасно недорогого висотного обладнання, яке стане в нагоді як для ремонтно-будівельних робіт, так служби в побуті, зверніть увагу на сталеві стрем'янки. Це конструкції, які мають досить високу міцність і стійкою конструкцією. Сталеві вузли, що скріплюють передню і задню секції стрем'янки, забезпечують складання та розкладання драбини, а також дозволяють їй залишатися в робочому положенні без закріплення зтягуючими ременями. Конфігурація стрем'янки зі сталі аналогічна формі алюмінієвих драбин:
• рифлений робочий майданчик;
• дуга безпеки;
• лоток для інструментів;
• сходинки горизонтальній орієнтації;
• антиковзаючий рельєф на сходинках;
• заглушки з торців сходинок;
• протиковзкі опорні наконечники;
• надійний профіль боковин.
Але, внаслідок різної вартості матеріалів, які йдуть на виробництво сходів, стрем'янки сталеві коштують дешевше, ніж аналоги з алюмінієвих сплавів. При цьому гранично допустиме навантаження, на яке розраховані моделі зі сталі, порівнянне з рівнем навантаження алюмінієвого висотного обладнання.
Зі стали виготовляються драбини-стрем'янки, які з успіхом експлуатуються в побуті і на робочому місці, на будівництві та на ремонтних об'єктах, тому висотне обладнання може мати власні оригінальні елементи. Побутові стрем'янки зі сталі можуть оснащуватися гумовими протиковзкими накладками на сходинках і м'якою дугою безпеки. А професійні моделі для зручного використання робочим персоналом обладнають верхньою поличкою для інструменту, виготовленою із пластмаси.
З метою виключення корозії сталі під впливом атмосфери, на поверхню виробів наноситься захисне покриття - цинкове або лакофарбове. Висотне обладнання з захисним покриттям має естетичний і привабливий зовнішній вигляд.
Практичність сталевих драбин підтверджена багаторічною історією експлуатації. Більш важкі, ніж їх алюмінієві аналоги, стрем'янки сталеві стійко стоять на слизьких і шорсткуватих поверхнях. Ви можете, анітрохи не сумніваючись в вантажопідйомності драбин, підніматися на сталеву стрем'янку, прихопивши з собою ємність з фарбою або підручний інструмент. Надійній сталевій конструкції стрем'янки забезпечений значний запас міцності.

Copyright www.webdesigner-profi.de