Драбини зі скловолокна


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Для безпечного здійснення висотних робіт з електрообладнанням необхідні спеціальні драбини, які не проводять електричний струм. Сучасні розробки дозволили знайти вихід у вигляді драбин зі скловолокна. Цей матеріал має високу міцність, а також є діелектриком, тобто не проводить струм.


Міцний діелектричний матеріал дозволяє виготовляти драбини різних конструкцій, в тому числі стрем'янки, висувні двосекційні або трисекційні драбини, а також приставні сходи. Кожен варіант має свої переваги, наприклад, висувна драбина зі скловолокна складається з декількох секцій (двох або трьох), при цьому одна секція здатна висуватися вгору за допомогою спеціальних напрямних. Це дозволяє за необхідністю збільшувати робочу висоту, на якій потрібно зробити електромонтаж або ремонт поблизу електропроводки. Деякі висувні драбини оснащуються спеціальними роликами, які ковзають по стіні, забезпечуючи легке висування секції.


Стрем'янки зі скловолокна оснащуються зручними майданчиками, на яких можна при необхідності розташувати інструмент. При цьому конструкція таких драбин зручна тим, що стрем'янку можна легко скласти, в такому вигляді вона зручно зберігається та перевозиться. Для більшої безпеки драбини можуть виготовлятися з верхнім захисним поручнем, який дозволить підніматися та спускатися з великим комфортом, а також забезпечить захист людини на висоті.


Якщо діелектрична драбина має сходинки на двох секціях, то це робить підйом більш зручним для майстра. Двостороння драбина зі скловолокна характеризується конструкцією, яка зручно складається, а для забезпечення стійкості в конструкції передбачаються міцні стягуючі елементи. Приставні драбини, виготовлені зі скловолокна, прості у використанні, зручні при зберіганні і перенесення до місця роботи.


Високоякісні професійні драбини зі скловолокна розраховані на експлуатацію як всередині приміщень, так і ззовні, що робить таке висотне обладнання універсальним. Міцний армований матеріал здатний витримувати значні робочі навантаження і служити протягом тривалого терміну. Відмінні експлуатаційні якості драбин зі скловолокна дозволяють з успіхом застосовувати їх для електричного монтажу, ремонту різних об'єктів, що знаходяться поблизу джерела напруги.

Copyright www.webdesigner-profi.de