Односекційні драбини


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Роблячи невеличкий екскурс в історію, можна побачити, що односекційні драбини давно використовуються людством для виконання різних робіт, пов'язаних з висотою. Нескладна конструкція одноступенчатих драбин складається з двох вертикальних опорних профілів і закріплених на них поперечних балок. Сходи прикріплюються до стіни або іншої вертикальної опори, так що обладнання залишається стабільним навіть під час підйому людини.


Приставні драбини легкі в експлуатації завдяки їх простому дизайну, їх легко носити та зберігати, оскільки драбини невеликої товщини займають мало місця. Універсальна драбина односекційна знаходить застосування в самих різних галузях, наприклад, на будівництві, в ремонті, на дачних ділянках, в садівництві при зборі фруктів, також компактні односекційні драбини зручно використовувати в складських приміщеннях, на виробництві або в приватному будинку.


Драбини можуть бути виготовлені зі сталі, алюмінієвого сплаву, дерева або скловолокна. Металеві односекційні драбини мають високий запас міцності, оскільки метал - це міцний, зносостійкий матеріал, який може слугувати багато років. Алюмінієві моделі в порівнянні зі сталевими мають меншу вагу, тому їх зручніше переносити з місця на місце. Якщо металеві сходинки виготовляються з рельєфною поверхнею, ноги людини, яка піднімається сходами, не будуть ковзати, що підвищить безпеку роботи. Забезпечити міцне з'єднання щаблів і профілів дозволяє розвальцовування. Нижні сходинки піддаються більшім зносу, тому можна зустріти драбини з посиленими нижніми щаблями, що підвищує їх зносостійкість і стабільність. Якщо одна сходинка драбини окрашена червоним кольором, це означає, що з міркувань безпеки не рекомендується підніматися вище вказаного рівня.

Що стосується дерев'яних моделей, то вони часто використовуються в приватному житловому секторі при виконанні індивідуального ремонту або монтажних робіт. Односекційні драбини зі склопластику можуть бути використані електриками, оскільки цей матеріал є діелектриком. Нижні опори часто оснащують спеціальними протиковзкими опорними наконечниками, які підвищують стабільність драбини при установці її до вертикальної опори під різними кутами нахилу. Верхні краї опорних профілів обладнані пластиковими заглушками, щоб зробити роботу на висоті комфортною та безпечною . Практичні односекційні драбини купити в києві неважко, а наш інтернет-ресурс допоможе Вам висвітлити основні питання при виборі драбин даного типу.

Copyright www.webdesigner-profi.de