Сходи на горище


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Горище в будинку - це місце, де можна зберігати безліч потрібних і вже непотрібних речей, і навіть секретів. Щоб зручно підніматися в приміщення, розташоване під самим дахом, зазвичай використовують спеціальні висотні конструкції - сходи на горище. Ці пристосування не потрібно приставляти до горищного отвору, кожен раз дістаючи з комори, і забирати після використання. Сучасні горищні сходи мають складану конструкцію, яка зроблена з декількох секцій, надійно скріплених між собою.

На нашій інтернет-вітрині представлені горищні сходи, які компактно складаються в коробі люка. Це горищні сходи ножицевого типу і складані трисекційні моделі. Довжина драбини робиться достатньою для того, щоб забезпечувати підйом від самої підлоги. А щоб підніматися і спускатися стало ще простіше, на деяких моделях передбачений невеликий бічний поручень. Для людей похилого віку наявність поручнів абсолютно необхідна. Сходинки горищних драбин мають, зазвичай, пласку горизонтальну орієнтацію, що робить підйом по драбині більш безпечним і зручним, якщо порівнювати з драбинами, виготовленими з поперечками круглого або квадратного перетину.

Сучасні конструкції, що забезпечують підйом на горище, не помітні з першого погляду, оскільки ховаються за люком, який закриває горищний проріз. Перебуваючи в кімнаті під горищем, Ви можете вільно використовувати весь об'єм приміщення. Сходи, що ведуть на горище, не заважатимуть мешканцям, а також не перешкоджатимуть розміщенню меблів. При цьому в будь-який момент, коли Вам буде необхідно, Ви зможете розкласти драбину до підлоги. Для цього необхідно лише потягнути за нижній край драбини, і механізм складаних сходів забезпечить повне розкладання від стелі до підлоги.

Короби горищних люків роблять з ущільнювачем, щоб кришка, яка закривається, щільно прилягала і не допускала появи протягів. Термоізоляція кришки люка дозволяє створювати в нижньому приміщенні, розташованому під горищем, комфортні умови для мешканців. Сходи на горище виробляються з матеріалів, найбільш адаптованих для побутового застосування. Ми пропонуємо алюмінієві та дерев'яні горищні сходи, оскільки такі матеріали мають естетичний зовнішній вигляд, зберігають поверхню неушкодженою від корозії, а також розраховані на тривалу службу. У нас Ви можете купити сходи на горище з відповідною площею люка.

Copyright www.webdesigner-profi.de