Телескопічні драбини


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Якщо Ви завжди хотіли мати драбину, але не могли собі цього дозволити через те, що сходи займають занадто багато місця, то знайте, що вихід є! Для таких випадків виробники висотного обладнання розробили концепцію телескопічних сходів. Особливі за своєю конструкцією телескопічні драбини ховають свою справжню висоту у надкомпактній розкладній конструкції. Побачивши ряд складених телескопічних моделей, можна бути введеними в оману щодо їх реальних розмірів, тому, перш, ніж купити телескопічні сходи, слід їх повністю розкладати. Висота телескопічної драбини напряму залежить від кількості сходинок. Телескопічні моделі звичайно виробляють з поперечками прямокутного або квадратного перетину, щоб не укрупнювати конструкцію.

Поступове висунення секцій в телескопічних драбинах відбувається з кроком в одну сходинку, тому Ви можете розкласти телескопічну драбину рівно настільки, наскільки Вам потрібно для роботи. Обране положення фіксується за допомогою допоміжних елементів - штирів або замків.

На нашій інтернет-вітрині представлені телескопічні сходи різних конструкцій. Ви можете купити телескопічні драбини, що розкладаються як стрем'янки, а також компактні приставні телескопічні моделі. У будь-якому випадку, Ви отримуєте пристосування для доступу на висоту, яке в складеному вигляді займає зовсім небагато місця. Телескопічні сходи, які виглядають як стрем'янка, можуть також розкладатися і в приставну модель. Окремою перевагою такої драбини є можливість зручної установки на сходових прольотах. Висунувши одну секцію трохи більше, Ви отримуєте конструкцію, яка буде стійко стояти на сходинках.

Телескопічні драбини надзвичайно зручні в транспортуванні - якщо Вам потрібно працювати на виїзді, то в цьому випадку складно знайти драбину зручнішу, ніж телескопічні сходи. Покладіть драбину в багажник автомобіля, і Ви завжди будете мати під рукою засіб для підйому на висоту. У нас Ви можете купити телескопічну драбину підходящої висоти, з кількістю щаблів від 10 до 20, для чого рекомендуємо попередньо ознайомитися з характеристиками сходів. Професійну консультацію щодо вибору телескопічних драбин Ви можете отримати у наших менеджерів, зателефонувавши за вказаними вище телефонами.

Copyright www.webdesigner-profi.de