Аксесуари


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Будівництво будинків з бетону або залізобетону не обходиться без застосування спеціальних форм. Будівельні форми, які надають майбутній будівлі конкретних обрисів - це і є опалубка.

Опалубка може бути цілісною, як, наприклад, картонна, для заливки колон, так і збірною, що складається із сполучених елементів. Вертикальна, горизонтальна, балочно-ригельна, радіальна та інші види опалубки є зібраними воєдино і скріпленими окремими елементами. Для складання індивідуальних вузлів в єдину цілісну конструкцію, яка змогла б утримувати бетонну масу, служать аксесуари для опалубки.

Дрібні, але вкрай необхідні для монтажу опалубки елементи, що забезпечують надійне з'єднання великих вузлів. Наприклад, без замків або клинів неможливо зібрати щитову опалубку. Пластикові форми з'єднуються між собою, утворюючи цілісну поверхню, за допомогою невеликих, але дуже важливих, ключів.

Матеріали для опалубних аксесуарів

Елементи кріплення та аксесуари для опалубки можуть виготовлятися з різних матеріалів, виходячи з міркувань технологічності та раціональної вартості. Для пластикової опалубки, наприклад, виробляються пластикові деталі кріплення, а для опалубки середньої та важкої серії - з металу. Як правило, використовується сталь, як володіє достатньою міцністю і твердістю.

За допомогою такого елемента опалубки, як анкерна гайка в парі зі стяжним гвинтом, стягуються елементи щитової опалубки. Існують універсальні кріплення і аксесуари опалубки, які підходять для опалубних форм різного розміру, різних виробників, а є елементи, що випускаються конкретним виробником, наприклад, під свій профіль щитів. Тому розумно буде придбати комплектуючі для опалубки в Україні у того ж виробника, де Ви купуєте основні елементи опалубки, щоб не сталося невідповідності між розміром кріплення та великих вузлів опалубки.
Корисні опалубні аксесуари, такі, як петля кранова, дозволяють транспортувати важкі форми за допомогою мостового крана.

Успішний монтаж опалубки на будівельному майданчику багато в чому залежить від таких, здавалося б, дрібних елементів, як аксесуарів опалубки. У монолітному будівництві важливі як великі вузли, так і деталі поменше:

  • замок гвинтовий,
  • замок клиновий,
  • гвинт стяжний,
  • анкерная гайка,
  • кранова петля,
  • клин і т.д.

Рекомендуємо Вам купувати необхідні аксесуари та кріплення опалубки безпосередньо від виробника.

Чому варто купити у нас елементи кріплення і аксесуари?

  • Купуючи кріплення та дрібні деталі, Ви будете на 100% впевнені, що вони підійдуть до щитів та інших великих вузлів опалубки, які продаються у нас.
  • Ви зможете отримати професійну консультацію про вид та кількість кріплення, необхідного для монтажу опалубки.
  • Вам не доведеться обходити магазини в пошуках саме такої, яка підходить для Вас, деталі, коли Ви будете монтувати опалубку на об'єкті.

На нашому сайті представлений асортимент допоміжних елементів та аксесуарів опалубки різного типу, починаючи від опалубки перекриттів, і закінчуючи щитовою опалубкою.

Телефонуйте, щоб уточнити виниклі питання щодо кріплень і деталей опалубки! Ми із задоволення Вам допоможемо!

Copyright www.webdesigner-profi.de