Горизонтальна опалубка


На будівельному об'єкті ніяк не обійтися без обов'язкового типу опалубки - горизонтальної, або, як її ще називають, опалубки перекриттів. Даний вид опалубки дозволяє створювати горизонтальні бетонні перекриття між поверхами. Горизонтальна опалубка може бути багато разів використана. Для сучасних багатоповерхових будівель без таких будівельних пристосувань нікуди не дітися.

Які елементи належать до горизонтальної опалубки?

 • стійки опалубки,
 • балки,
 • щити опалубки.

З цих елементів будівельники створюють допоміжну конструкцію для заливки горизонтального перекриття.

У свою чергу, стійки опалубки збираються зі стандартних елементів:

 • корона або унівілка,
 • безпосередньо стійка (штанга) опалубки, часто з телескопічним висуненням,
 • тринога,
 • підтримуюча головка, яка має більш просту форму, ніж унівілка.

На стиках балок розміщують стійки з унівілками, які можуть одночасно підтримувати поздовжні і поперечні балки. А середину балки підпирають стійкою з підтримуючою головкою.

Кожен з елементів стійки виготовляється зі сталі, тому що для опорних конструкцій, якими є стійки опалубки, необхідна досить велика міцність, адже цим елементам належить узяти на себе всю тяжкість бетонного перекриття. Поверхня опалубних елементів зазвичай фарбується лакофарбовим матеріалом для захисту від корозії металу і, відповідно, збільшення терміну служби конструкції.

Балки, які укладаються в головки / корони стійок, виготовляють з двутавра. Довжина балок може бути різною. Багато виробників готові робити довжину балки під замовлення.

Використовуючи горизонтальну опалубку, можна заливати бетонні перекриття між поверхами, формуючи таким чином стелі й підлоги приміщень.

Принцип установки горизонтальної опалубки:

 • розміщення стійок опалубки,
 • посилення стійок триногами,
 • прокладка балок в поздовжньому і поперечному напрямку,
 • укладання поверх балок щитів або плит,
 • заливка залізобетонного перекриття.

Щити опалубки роблять із фанери зі спеціальним покриттям для легкого відділення форми від бетонного моноліту. Фанерні щити (плити) набагато легше металевих, і також розраховані на багаторазове використання. У нас на сайті можна замовити опалубку з тришаровими плитами товщиною 21 мм розміром 2,5х1,25 м.

Стійки опалубки бувають посилені і звичайного типу. Посилені стійки можуть витримати велику масу бетону і дозволяють заливати товстіше бетонне перекриття.

Існує певне правило розстановки стійок опалубки - на дистанції не більш, ніж 1,5 м. Чим ближче розташовані стійки один до одної, тим більше навантаження вони здатні витримати. Виробники виготовляють стійки з межею навантаження 2 тони.

Триноги використовують для збільшення стійкості стійок. Триногами постачають не кожну стійку, а, як правило, через одну. Як і стійки опалубки, триноги теж бувають посиленими. Посилену стійку слід поєднувати з посиленою треногой.

При необхідності можна купити стійки для горизонтальної опалубки висотою 2 / 2,5 / 3 / 3,5 / 4 / 4,5 / 5 м. Вибір стійок певної довжини обумовлюється висотою стелі. Стійки часто мають телескопічною конструкцією. Тому навіть зі стійками одного типорозміру можливе регулювання висоти перекриття.

На нашому сайті в широкому асортименті представлена ​​опалубка горизонтальна ціна в Києві на яку залишається найнижчою.

Ви можете скористатися безкоштовним сервісом онлайн-калькулятора і розрахувати самостійно вартість горизонтальної опалубки.

Також можна замовити щитову опалубку або вертикальну з кутовими елементами.

Якщо Вам потрібна професійна консультація - зателефонуйте або напишіть нам!

Copyright www.webdesigner-profi.de