Підйомники


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Багато видів робіт доводиться проводити не на землі, а на деякій висоті. Наприклад, обслуговування ліхтарів, обрізка дерев, заміна елементів освітлення, ремонт дахів, мостів, заміна бігбордів та інші ремонтно-монтажні, налагоджувальні та сервісні роботи. Для виконання таких операцій можна використовувати драбину або вишку-туру, але що робити, якщо об'єкт знаходиться далеко або доводиться переміщатися з місця на місце? У таких випадках зручно використовувати підйомники - пересувні конструкції, що розкладаються вгору, які часто оснащені електричною батареєю. Робочий майданчик електричних підйомників висувається вгору вздовж щогли або двох щогл, або набирає висоту за допомогою розпрямлення ножицевих елементів.

Працювати на майданчику підйомника зручніше, ніж на драбині, тому що Вам не потрібно триматися, руки вільні для роботи.

Основні види підйомників:

  • однощоглові,
  • двощоглові,
  • ножицеві.

Підйомники-ножиці виробляються з великим діапазоном висот - до 20 м.

Високі перила, що огороджують робочий майданчик, забезпечують безпеку працюючої людини. Підйомники поєднують в собі функцію драбини і транспортного засобу для перевезення.

Управління підйомом та опусканням робочого майданчика в усіх підйомниках реалізовано з підйомної платформи, що дуже зручно, але передбачено також управління й з нижньої частини машини.

Перевага підйомника в тому, що Вам не потрібно нести драбину на собі, а потім підніматися сходинками. Підйомник оснащений колесами, завдяки чому полегшується його транспортування. А автоматична платформа підніме Вас на потрібну висоту.

Підйомник не потребує опори на стіну, як багато драбин, і може бути використаний як посеред вулиці, так і біля стіни будинку.

Для тривалих або багаторазово повторюваних робіт на висоті (обслуговування ліхтарів, стовпів, робота під мостом, обрізка дерев уздовж траси і т.д.) використання підйомників є дуже доцільним.

Замовляйте підйомник від виробника прямо зараз - телефонуйте в розділі Контакти!

Copyright www.webdesigner-profi.de