Котлові риштування


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Для ремонту котлів, тепло- і електрообладнання, на різних виробничих об'єктах оптимально використовувати стійкові риштування. Просторова конструкція інвентарних риштувань монтується всередині або зовні котельної топки. Ремонт, реконструкція, очищення, обслуговування, забудова котлів на теплоелектростанціях і в парових котельнях не проходить без застосування стійкових риштувань. Стійкові риштування надійно кріпляться до стінок топки, що виключає хитання конструкції під час роботи. Типові вузли риштувань (це інша назва стійкових риштувань) можуть стати універсальною базою для підмостків або риштувань нетипової конфігурації.

Типові вузли лісів (ТВР-1) використовуються для монтажу риштувань в топках різних типів котлів, при проведенні будівельних і ремонтних робіт.

Конструкція риштувань, що збирається з типових вузлів (стійок, ригелів, настилів, драбин, бортів, фіксаторів і т.п.), являє собою каркасну просторову систему штирьового типу, зібрану всередині топки котла, на будівельному майданчику або у відремонтованому приміщенні з укладанням металевих або дерев'яних настилів на всіх ярусах. У топках з холодною воронкою риштування встановлюються на фермах, в топках з горизонтальним або слабопохилим подом риштування встановлюються на черевиках.

Завдяки своїй простий і універсальної конструкції, стійкові риштування дуже затребувані на промислових об'єктах, де проходить ремонт або обслуговування великого устаткування. ТВР-1 можна розміщувати на рівних, похилих або східчастих поверхнях. Є можливість придбання індивідуального комплекту котлових риштувань з потрібним Вам числом вхідних вузлів. Сталеві інвентарні риштування продаються за прийнятною ціною від виробника.

Copyright www.webdesigner-profi.de