Вишки-тури алюмінієві


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Час ремонту, будівництва та монтажно-технічних робіт дуже напружений, і, щоб зробити роботу ефективнішою та наблизити термін закінчення проекту, доцільно використовувати зручні конструкції для підйому на висоту, наприклад, вишки тури алюмінієві. Виготовлені зі сплаву великий міцності, який має до цього ще й достатню легкість, такі пересувні вежі дуже зручні в експлуатації.


Висока ступінь маневреності, що забезпечена наявністю коліс, дозволяє використовувати вишки тури у віддалених одне від одного місцях експлуатації. На відміну від стаціонарних будівельних риштувань, вишки-тури, які також мають зручну велику платформу, можуть бути переміщені на новий об'єкт роботи. Водночас легкі і міцні алюмінієві моделі поєднують в собі кращий комплекс технічних характеристик. У цих конструкціях втілені найкращі властивості драбин і будівельних риштувань. Вишки-тури володіють мобільністю драбин, а також стійкістю та великою робочою платформою, як будівельні риштування.


Кожна вишка тура алюмінієва виробляється з транспортувальними роликами, щоб високу вежу можна було при необхідності пересувати. На колеса встановлені стопори, які дозволяють заблокувати обертання колес, щоб робота на висоті проводилася з максимальним рівнем безпеки.


Монтаж алюмінієвих вишок-тур не викликає ускладнень у персоналу, оскільки принцип зборки логічний і зрозумілий. Невелика вага комплектуючих деталей робить збірку простішою і зручнішою. Деякі моделі мають телескопічний принцип висування, що зубумовлює додаткову зручність експлуатації висотного обладнання. Висунуті вгору за допомогою троса бокові секції можуть забезпечити потрібну висоту помосту в лічені секунди. Габарити окремих моделей вишок-тур дозволяють їм проходити крізь дверні проходи стандартного розміру, що вельми актуально для висотного обладнання, яке використовується всередині будівлі.


Алюмінієві вишки-тури розраховані на експлуатацію в приміщенні і на відкритому повітрі. Завдяки тому, що матеріал, з якого виготовлені вишки-тури, не піддається корозії, конструкції стійкі до атмосферних впливів. Ресурс експлуатації алюмінієвих вишок-тур досить значний, тому, вирішивши придбати таку конструкцію, Ви на багато років будете забезпечені безпечним і практичним висотним обладнанням.

Copyright www.webdesigner-profi.de