+380 (44) 586-56-32 +380 (67) 825-67-30

Плазмова різка

Метали можна розрізати не тільки механічним інструментом, різцем, а й струменем іонізованого газу (плазми). Метод плазмового різання найбільш високотехнологічний, точний і раціональний серед існуючих. Використовуючи дану технологію, вдається отримати металеві конструкції будь-якої складності в області машинобудування і будівництва.

Для конструкційних сплавів представлений метод є оптимальним за якістю різу. Якщо потрібно отримати з нержавіючої сталі круглі заготовки великого діаметра, то метод плазмового різання найоптимальніший (за допомогою механічних методів не завжди вдається фігурно розрізати лист нержавіючої сталі).

У ЧОМУ ПЕРЕВАГА ПЛАЗМОВОЇ РІЗКИ?

висока точність різу;

максимальна економія металу;

велика швидкість різу;

не потрібна подальша механічна обробка після різання;

будь-які геометричні форми.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЛАЗМОВА РІЗКА?

Плазмова різка виконується на верстаті ЧПК. Запалюється електрична дуга між заготовкою (метал, що розрізається) і електродом. При подачі газу під високим тиском (кілька атмосфер) утворюється струмінь плазми величезної температури, який може мати швидкість до 1500 м/с. Цей струмінь іонізованого газу здатний розрізати метал, як ніж масло.

ЯКІ МЕТАЛИ МОЖНА РІЗАТИ?

На нашому обладнанні можуть бути порізані методом плазмової різки вироби з наступних сплавів: нержавіюча сталь; вуглецева сталь; алюмінієвий сплав; мідний сплав; деякі інші сплави (просимо уточнити).

ЯКА МАКСИМАЛЬНАЯ ТОВЩИНА МЕТАЛУ?

З урахуванням потужності обладнання, існує обмеження по товщині металу - до 10 мм.

ЯК ЗАМОВИТИ?

Плазмову різку металевих виробів можна замовити, зателефонувавши по одному з телефонів в розділі Контакти. Чекаємо на Ваш дзвінок!

Read 327 times Last modified on Вівторок, 12 березня 2019 05:45