+380 (44) 586-56-32 +380 (67) 825-67-30

Порошкове фарбування

Виготовлений з металу виріб часто вимагає виконання ще однієї завершальної дії - фарбування. І якщо алюмінієві вироби можна залишити в первісному вигляді, з природним металевим блиском поверхні, то сталеві предмети, виконані не з нержавіючої сталі, вимагають неодмінного захисту поверхні від корозії.

Найоптимальнішим способом запобігання виникнення іржі на поверхні сталевих виробів, по співвідношенню ціна-якість, є фарбування. Серед усіх методів фарбування найекономічнішим і раціональним є метод порошкового фарбування.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ?

Порошкове фарбування виконується шляхом розпилення витратного матеріалу (порошкової фарби) на підготовлену поверхню виробу. Відбувається утримування частинок фарби завдяки електризації поверхні виробу. Щоб зафіксувати фарбу на поверхні, виріб поміщається в камеру полімеризації. Там фарба, нанесена у вигляді тонкого шару порошку, спікається, завдяки чому виникає стійкий верхній шар. Виріб виходить з камери пофарбованим.

ПЕРЕВАГИ ПОРОШКОВОГО ФАРБУВАННЯ

 • економічне витрачання фарби;
 • безвідходна технологія;
 • рівномірний розподіл фарби по всій поверхні;
 • захист поверхні від зовнішніх впливів і від корозії;
 • величезний вибір відтінків;
 • отримання довговічного зносостійкого покриття;
 • продовження терміну служби виробу.

  ДЕ ЗАМОВИТИ?

  Наша компанія виконує порошкове фарбування металевих (сталевих і алюмінієвих) виробів. Розміри того, що Ви хочете пофарбувати, обмежуються лише габаритами нашої камери для спікання: 1100х1900х3900 мм (ШхВхД). Ми можемо пофарбувати як готові вироби, так і металеві заготовки (лист, профіль та ін.) Для порошкового фарбування ми використовуємо фарбу високої якості від зарубіжних виробників, щоб отримати бездоганний результат. Перед фарбуванням ми виконуємо підготовку виробів (поверхня повинна бути очищена від бруду та інших сторонніх нашарувань). Ви можете вибрати відповідний відтінок з існуючої палітри.

  СКІЛЬКИ КОШТУЄ?

  Вартість порошкового фарбування за один квадратний метр поверхні - від 80 до 120 грн. Не соромтеся зателефонувати до нас, щоб уточнити деталі - ми завжди раді з Вами поспілкуватися!

  Якщо потрібно порошкове фарбування київ і область, просимо до нас - у нас все готово, щоб швидко, якісно і недорого пофарбувати Ваші вироби!

Read 401 times Last modified on Вівторок, 12 березня 2019 04:50