Про компанію

Українська компанія VIRASTAR входить до числа провідних постачальників обладнання для роботи на висоті.

   Маючи власну виробничу базу, ми поставляємо за вигідними цінами основні види своєї продукції - будівельні риштування, пересувні вишки-тури, драбини і підмостки.

   Достатній рівень технічної оснащеності, залучення кваліфікованого персоналу і постійний контроль якості дозволяють компанії VIRASTAR випускати висотне обладнання професійного класу. Наші конструкції забезпечують найбільш безпечні умови для Вашої роботи на максимально можливій висоті.

 

Розвиток компанії

    Лютий 2007 року став точкою відліку для компанії VIRASTAR. Крок за кроком ми вдосконалювалися у всіх напрямках діяльності - в управлінні компанією, у відпрацюванні бізнес-процесів, у підвищенні кваліфікації кожного співробітника, у пошуку кращих постачальників сировини і матеріалів, у безперервному контролі якості продукції, що випускається. В штаті компанії є професійний виробничий відділ з кваліфікованими інженерами-технологами, які відстежують технічні інновації галузі, впроваджують сучасні розробки і технологічні поліпшення в процес виробництва.

 

Чому Вам варто звернутися саме до нас?

 - тому що ми приділяємо якості продукції величезну увагу, що підтверджено сертифікатами, паспортами та гарантійними зобов'язаннями:

 - у нас прийнятні ціни на професійні конструкції завдяки тому, що немає посередницьких націнок - Ви купуєте товари безпосередньо у виробника;

 - кваліфіковані фахівці допоможуть Вам зробити розрахунок потрібної комплектації;

 - запасні частини та комплектуючі завжди в наявності на нашому складі;

 - доставка здійснюється за відпрацьованими маршрутами з доступними тарифами.

 

Працюючи стільки років на ринку будівельного обладнання, ми закріпили за собою репутацію сучасного надійного партнера.

 

Довіра наших клієнтів - це найкращий показник якості продукції, яку виробляє компанія VIRASTAR!

Ваші потреби є виключно важливими для нас!

Last modified on П'ятниця, 18 лютого 2022 12:07