Многофункциональная шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR TRANSFORMER 4x3 ступени
7 188 грн 7 547 грн
(0)

Многофункциональная шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR TRANSFORMER 4x3 ступени общая длина 3,55 м, рабочая высота 4,4 м.

В наличии
Многофункциональная шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR TRANSFORMER 4x4 ступени
8 298 грн 8 713 грн
(0)

Многофункциональная шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR TRANSFORMER 4x4 ступени общая длина 4.75 м, рабочая высота 5.5 м.

В наличии
Многофункциональная шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR TRANSFORMER 4x5 ступеней
9 138 грн 9 595 грн
(0)

Многофункциональная шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR TRANSFORMER 4x5 ступеней общая длина 5,8 м, рабочая высота 6,8 м.

В наличии
Шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR ACROBAT 4x3 ступеней
5 988 грн 6 287 грн
(0)

Шарнирная лестница-стремянка VIRASTAR ACROBAT 4x3 ступеней - общая длина 3,55 м, вес 12 кг.

В наличии
Шарнирная стремянка-стремянка VIRASTAR ACROBAT 4x4 ступеней
6 768 грн 7 106 грн
(0)

Шарнирная стремянка-стремянка VIRASTAR ACROBAT 4x4 ступеней - общая длина 4,7 м, вес 13,7 кг.

В наличии

У повсякденному житті, не пов'язаному з професійним підйомом на висоту, драбини є затребуваними не так вже й часто. Але проте, коли вони стають потрібними, їх не може замінити ніщо. Тому, коли в будинку є драбина, можна бути впевненим, що будь-яке завдання, пов'язане з виконанням дій на висоті, буде благополучно вирішене.

Для невеликих приміщень, офісів, квартир і приватних будинків одним з кращих рішень є складні шарнірні драбини. Ці моделі можуть досягати 4-6 метрів у висоту в розкладеному вигляді, але при цьому зберігати компактні розміри, коли всі секції складені. Якщо зберігати звичайну стрем'янку або приставну драбину для Вас є неприйнятним внаслідок великих розмірів, то шарнірні драбини здатні вирішити це складне становище. Чотири секції шарнірної драбини складаються, як гармошка, завдяки чому виріб може досягати всього 1 м у висоту в складеному вигляді. Таку драбину Ви точно знайдете, куди поставити.

Але головна перевага шарнірних драбин полягає не в цьому! А в тому, що ці конструкції можуть трансформуватися і приймати різні конфігурації: приставних сходів, помосту, стрем'янки. Ви можете не замислюватися над придбанням різних видів сходів, а тільки купити шарнірну драбину, що розкладається в декілька положень. Якщо Вам потрібно працювати на великій висоті, наприклад, ремонтувати дах, розкладіть шарнірну драбину повністю. Якщо планується робота в приміщенні, задійте положення стрем'янки. Для ремонтних робіт зручно використовувати шарнірну драбину в положенні «помост». Компактно складена шарнірна драбина без зусиль вміщується в багажник автомобіля, тому, якщо планується робота на виїзді, без шарнірної драбини Вам просто не обійтися!

У нас можна купити шарнірну драбину з чотирма або двома секціями, в залежності від потрібної висоти. Всі драбини оснащені міцними шарнірними з'єднаннями, які фіксують вибране положення сходів. Шарнірні драбини розкладаються під потрібним Вам кутом, забезпечуючи найбільш зручну для роботи конфігурацію. Виставлені на нашій інтернет-вітрині моделі забезпечені горизонтальними стабілізаторами, що слугують для більшої стійкості. У нас Ви можете купити шарнірні драбини, розраховані на експлуатацію як всередині приміщень, так і назовні. Кожна модель забезпечується гарантією від виробника.

Заполните форму и мы сообщим Вам о появлении данного товара

Подписка на новости