Вишка-тура КОМПАКТ - маленькі професійні риштування

Якщо Ви хочете замінити свою драбину на щось міцніше або хочете зайнятися різноманітнішою роботою і виявляється, що драбина просто не підійде в такій ситуації, тоді найкраще рішення – це VIRASTAR КОМПАКТ вишка тура.

Монтаж щитової опалубки

Монтаж опалубки завжди починають від кута, при цьому підпирають підкосом. Панель опалубки виставляється вертикально, перевіряється точність установки.

У чому різниця між висотою платформи та робочою висотою?

При пошуку пересувної вишки-тури або підмостя Ви стикаєтеся з безліччю різних професійних термінів. Обираєте Ви сталеву або алюмінієву вишку туру, підмости або робочу платформу, у Вас запитують - яка Вам потрібна робоча висота і яку Ви шукаєте висоту платформи?

Як розкласти шарнірну драбину в різних положеннях?

TRANSFORMER VIRASTAR - багатофункціональна чотирьохсекційна драбина. У цій серії випускаються драбини 3х4, 4х4, 5х4 сходинок. Завдяки зручній шарнірній системі розкладну драбину можна легко та швидко розкласти у різних положеннях. Ми покажемо Вам усі положення одне за одним.

Будівельні риштування взимку: що потрібно робити

Починаючи з осені, перевіряйте будівельні риштування щодня перед початком робочого дня. Це потрібно робити, аби переконатися, що на дошках настилу немає замерзлої роси чи інею.

Під яким кутом слід розташовувати приставну драбину?

Дуже важливо переконатися, що кут нахилу драбини правильний, перш ніж використовувати її. Як правило, потрібний кут нахилу драбини для її безпечного використання становить 75 градусів.

НОВИНКА: алюмінієве підмостя PETROS

Восени 2023 року український виробник VIRASTAR розпочав випуск алюмінієвого підмостя PETROS. Нова модель з алюмінію призначена для застосування в будівельній галузі, а також майстрами різного профілю, для коритування вдома та на дачі.

Вишка-тура – для яких робіт використовується?

Вишка-тура потрібна на будмайданчику, на складі, на виробництві, у сільському господарстві тощо. Працівники різних галузей застосовують вишки-тури. Вишка-тура застосовується для реставрації і ремонту будівель всередині і ззовні. Тура має колеса, тому її легко можна пересунути на інше місце.

Підписка на новини