Як визначити розміри вишки-тури?

Визначте максимальний рівень, де потрібно виконувати роботи. Якщо це приміщення, то дізнайтеся висоту стелі. Якщо роботи на вулиці, визначте, на якій висоті доведеться діяти.

5 весняних робіт для стрем’янки

Якщо Ви живете у приватному будинку, справ на стрем'янці у Вас, зрозуміло, хоч греблю гати! Від обрізки гілок до встановлення власного баскетбольного кільця у дворі. Головне - це наявність відповідної стрем'янки.

Як залити перекриття між поверхами?

Горизонтальне перекриття – це підлога/стеля між поверхами у багатоповерховій будівлі. Перекриття має бути міцним, оскільки йому доводиться витримувати вагу меблів, людей та всього, що стоїть на підлозі у приміщенні.

Драбина чи вишка-тура – що вибрати для роботи?

Стоячи на драбині, Ви будете обмежені в рухах, оскільки сильне відхилення убік може спричинити падіння драбини. А на вишці-турі Ви зможете робити кілька кроків у бік по робочому майданчику. Конструкція вишки-тури стійка, а зафіксована стабілізаторами - безпечна навіть для роботи на великій висоті. На вишці-турі Ви зможете працювати набагато довше, ніж на драбині.

Як попередити несанкціонований доступ до Ваших риштувань

Будівельні риштування можуть привернути до себе сторонніх людей. Треба обмежити доступ сторонніх і тоді, коли робітників немає на риштуваннях, і тоді, коли вони є, але зайняті роботою і не можуть бачити, що хтось із сторонніх намагається піднятися на риштування.

Переваги алюмінію як матеріалу для виробництва стрем’янок

Алюмінієві стрем’янки легші за інші, їх поверхня не руйнується від корозії завдяки захисному природному шару з оксиду алюмінію, ціни на алюмінієві стрем’янки цілком прийнятні через широке поширення цього елемента в природі. Крім того при попаданні іскор алюмінієва стрем’янка не постраждає, як дерев'яна.

Як не можна користуватися драбиною?

Піднімайтеся та спускайтеся по драбині завжди обличчям до сходинок, не тягніться занадто далеко вбік. Стрем'янку розкладайте повністю. Приставну драбину ставте під кутом 65-75º.

Монолітне будівництво – як відбувається зведення будівель

Монолітну будівлю зводять поверх за поверхом, заливаючи бетонну суміш в опалубку, зв'язуючи арматуру, чекаючи на затвердіння бетону, і знову встановлюючи опалубку стін і заливаючи в неї бетон. Така будова не має швів, стиків, щілин. Будинки, збудовані у такий спосіб, дозволено зводити навіть у сейсмічно небезпечних зонах.

Підписка на новини