На будівельних об'єктах різного розмаху ніяк не обійтися без такої допоміжної конструкції, як опалубка. Заливати бетон, залізобетон, грунтову суміш просто неможливо без цих архітектурних форм. Незамінна також опалубка для фундаменту, цієї найважливішої основи будівлі.

Опалубка являє собою допоміжну конструкцію, яка використовується для надання монолітним залізобетонним об'єктам потрібної форми, розміру і положення в просторі. Опалубка дає можливість залізобетонним конструкціям придбати чітку форму. Фактура та якість нової бетонної поверхні також багато в чому залежить від цієї «архітектурної форми». Система опалубки складається з кріплень, підтримуючих опор і формотворчих елементів. Щоб допоміжні конструкції можна було використовувати багаторазово, їх виготовляють з міцних сплавів, що мають велику несучу здатність і опірність деформації.

Якісна опалубка має стабільність розташування в просторі і незмінність геометричних розмірів. Існуючі види опалубки (рамні, балкові, тунельні) дозволяють зводити стіни різними способами. У рамній опалубній системі використовуються щити, підпори, елементи кріплення. Балочна система складається з балок, опалубних плит, елементів кріплення, підпор, ригеля, підмостків для бетонування, риштувань. Тунельну систему опалубки складають напівсекції, зіставлені з горизонтальної і вертикальної панелі. Монтаж такої опалубки проводиться з використанням крана. Після затвердіння будівельного розчину відбувається розпалублювання - процес демонтажу опалубки.

Із застосуванням опалубки будівництво будівель здійснюється в більш стислі терміни, що дозволяє скоротити витрати на обслуговування техніки, знизити споживання ресурсів, збільшити швидкість зведення будівлі, наблизити дату здачі об'єкта, що, без сумніву, є важливим для компаній, що займаються монолітним будівництвом.

Використання будівельної опалубки досить просте внаслідок невеликого числа комплектуючих вузлів. Сучасні технології, за якими розробляється опалубка, забезпечують високий рівень безпеки під час роботи. Міцні довговічні конструкції розраховані на багатоциклову експлуатацію без передчасного зносу. Кріпильні деталі і вузли характеризуються значним ресурсом служби у важких умовах.

Ви можете купити опалубку, яка адаптується до проектів будь-якої складності, на найвигідніших умовах. Ми співпрацюємо з найнадійнішими перевізниками, завдяки чому доставляється опалубка київ і будь-який інший населений пункт України.

Підписка на новини