Підніматися на деяку висоту для виконання потрібних дій люди стали дуже давно. Перші сходи виготовлялися з природних матеріалів - дерев, плетких рослин, видовбувались в землі або в гірських породах. Але поступово технічний прогрес робив драбини більш мобільними і зручними, з'являлися нові типи і різновиди сходів. Сучасні драбини легко переносити, встановлювати і навіть складати.

Щоб вирішити, які саме драбини купити київ, потрібно, в першу чергу, визначитися з їх цільовим використанням. Існує безліч професійних драбин, які застосовуються, в основному, в своїй галузі. Для електриків випускаються моделі зі скловолокна та інших матеріалів, що не проводять електричний струм. Для доступу на горище найзручніше використовувати складні дерев'яні та металеві драбини, які ховаються в коробі, коли не потрібні. Для роботи в саду розроблені спеціальні моделі зі штирями в основах, що дозволяє стійко встановити конструкцію на грунті.

Якщо Ви вирішили придбати драбину для дачі, одним з найбільш практичних варіантів може стати односекційна приставні драбина, за допомогою якої Ви зможете потрапити на горище або зайнятися обрізкою дерев. Для тих, хто хоче купити драбину в будинок київ, ми пропонуємо універсальні шарнірні моделі, компактні в складеному вигляді, які трансформуються в кілька модифікацій. Конфігурації драбин бувають найрізноманітніші - від простих односекційних приставних, до чотирьохсекційних шарнірних драбин. Розроблено також телескопічні моделі, здатні збільшувати свою висоту. Визначившись з передбачуваної робочої висотою і з кількістю сходинок, можна вибирати підходящу драбину. Не останнім критерієм при виборі драбини є матеріал, з якого вона виготовлена. За типом використовуваних матеріалів розрізняють алюмінієві драбини, сталеві, дерев'яні, зі скловолокна та інші.

Ознайомившись з граничним навантаженням, габаритами і робочої висотою тієї чи іншої моделі, можна виважено і обдумано купити драбину в києві або іншому населеному пункті. Всі технічні параметри представлені в порівняльних таблицях характеристик, які знаходяться після повного опису моделі.

Щоб Ви могли односекційні, двох-, трьох- або 4-хсекціонний драбини купити за найвигіднішою ціною, ми пропонуємо Вам моделі власного виробництва. Володіючи добре оснащеною виробничо-технічною базою і суворою системою контролю, ми випускаємо драбини, які відповідають сертифікатам якості, розраховані на тривалий термін експлуатації.

Підписка на новини