У наш час сучасні конструкції будівельних риштувань далеко зробили крок від колишніх, що виготовлялися з дерева. Металеві будівельні риштування, які ми випускаємо, компактні, міцні, легкі, конструкції швидко зводяться і зручно експлуатуються.

Риштування, як правило, легко монтуються, не вимагаючи застосування додаткового оснащення або інструменту, оскільки з'єднувальні елементи - прапорцеві кріплення в рамних будівельних риштуваннях, хомут і клин в клино-хомутових риштуваннях, штир і стакан в ригельних будівельних риштуваннях - дозволяють монтувати висотні конструкції без інструменту.

Коли перед Вами стоїть завдання - відреставрувати фасад будівлі, відбудувати стіни, провести монтаж на висоті необхідних елементів, виконати ремонт або обробку поверхні будівлі (зовні і всередині), то найрозумнішим рішенням буде купити будівельні риштування.

Будівельна бригада, яка працює на узвишші, повинна бути впевнена в надійності висотних конструкцій, конфігурація риштуваннь повинна забезпечувати зручне переміщення персоналу. Надійні і міцні будівельні риштування, зручні в монтажі та експлуатації, випускає наша компанія VIRASTAR, що накопичила значний досвід у виробництві висотних конструкцій.

Ознайомившись у нас на сайті з основними видами риштуваннь, Ви можете купити будівельні риштування найбільш прийнятної для Вас конфігурації.

Існують наступні види будівельних риштуваннь

Всі вони збираються зі стандартних елементів (сходи, стійки, настили, домкрати, ригелі, хомути), з яких можна отримати конструкцію необхідної висоти і довжини. Відмінність полягає в методі кріплення елементів.

Рамні риштування найкраще підходять для будівель з прямокутним фасадом. Такий тип найбільш популярний, оскільки характеризується невисокою металоємністю, і на рамні риштування ціна є найбільш доступною. Елементи риштуваннь фіксуються за допомогою прапорцевих з'єднань. Монтаж відбувається досить швидко через відсутність різьбових з'єднань. Найбільша робоча висота рамних риштуваннь - 40 м. Поверхи настилів в конструкції рамних риштуваннь розташовуються через кожні 2 м.

Клино-хомутові риштування характеризуються невеликою вагою, їх легко монтувати, конструкція не має чітко обмеженої форми, тому такі риштування просто незамінні для складних фасадів з еркерами, сходами, колонами й арками. Проходи до дверей і проїзди для автомашин залишаються при цьому відкритими. Найбільша робоча висота клино-хомутових риштуваннь - 30 м.

Ригельні риштування мають підвищену вантажопідйомність, оскільки виготовлені з більш металомістких елементів. Такі конструкції підходять для виконання ремонту із застосуванням будівельних матеріалів, для кладки цегли. З огляду на тип виконуваних робіт, рекомендована робоча висота для оздоблення фасаду - 60 м, для кладки цегли - 40 м.

В яких випадках Вам варто купити риштування у нас?

- Ваше підприємство займається обробкою будівель ззовні, виконанням фасадних робіт, внутрішніми будівельними роботами;

- Вам потрібні якісно виготовлені, міцні і зручні конструкції, що швидко монтуються і демонтуються;

- Вам потрібно проводити роботи на великій висоті;

- Вам потрібно обладнання для реставраційних або оздоблювальних робіт.

Саме такі конструкції ми й випускаємо. Ціна на риштування VIRASTAR завжди залишається прийнятною, незважаючи на коливання курсу. Риштування від українського виробника якісні, надійні і продаються без накруток посередників. У нас Ви можете купити риштування з доставкою по Києву і в будь-яке місто України.

Підписка на новини