+380 (44) 586-56-32 +380 (67) 825-67-30

Ригельні риштування


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Будівництво в місті не обходиться без такої корисної конструкції, як ригельні будівельні риштування. Ці міцні конструкції дуже надійні - виготовлені зі сталевих труб риштування витримують значну вагу. На відміну від будівельних риштувань іншого типу, ригелі конструкції виготовляються з більш металлоемкого профілю, що дозволяє використовувати ліси ригельні в будівництві, на кладці цегли і інших роботах, де необхідно піднімати на висоту великі обсяги використовуваних матеріалів.

 

Які основні переваги мають будівельні риштування ригельні?

- простий монтаж і демонтаж;

- висока надійність лісів завдяки міцним елементів (сталевих труб);

- велика стійкість конструкції;

- найбільша вантажопідйомність серед будівельних риштувань;

- проста експлуатація;

- можливість комбінування з іншими будівельними конструкціями.

Серед недоліків ригельні будівельних риштувань слід відзначити, хіба що, проблематичне використання на складних фасадах.

 

У нас на сайті на ригелі будівельні риштування ціна встановлена ​​без накруток посередників, оскільки наша компанія VIRASTAR є виробником висотного обладнання. Ригельні будівельні риштування купити на нашому сайті дуже легко і зручно - Вам варто лише натиснути кнопку замовлення або зателефонувати нашому менеджеру. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію і допомогу при розрахунку будівельних риштувань. Не відкладайте покупку на завтра - поки Ви роздумуєте, інші будують!

Copyright www.webdesigner-profi.de