Складані драбини Ʌ-подібного типу називають драбинами-стрем'янками. Якщо раніше основним матеріалом для драбин слугувало дерево, то тепер більшість моделей виготовляється з металу, як довговічнішого і міцнішого матеріалу.

Драбини-стрем'янки бувають з одностороннім підйомом і з двостороннім. Кожен, хто має дачу, а також жителі приватного сектору мріють купити драбину-стрем'янку. Адже це зручна складна конструкція, яка дозволяє швидко отримати доступ до висоти. Невеликі акуратні драбини-стрем'янки знадобляться і в офісі, і в архіві. Можна купити стрем'янку з дерева для дому. Такі моделі виглядають як табурет, на якому можна сидіти на кухні. Маленькі металеві моделі з двома сходинками зручні для побутового використання. Той, хто вирішить купити стрем'янку невеликої висоти, завжди буде мати зручний доступ до верхніх полиць і антресолів.

І, звичайно ж, драбини-стрем'янки є найпопулярнішими допоміжними конструкціями під час виконання ремонту, оздоблення приміщень, при монтажно-технічних роботах. Професійні драбини-стрем'янки виробляють зі сталі й алюмінію, дерева та скловолокна. Для кожного роду діяльності можна підібрати оптимальну драбину-стрем'янку. Перш, ніж купити стрем'янку, слід врахувати максимальну робочу висоту, на якій Ви будете виконувати дії, а також висоту стелі в приміщенні.

Якщо драбина-стрем'янка Вам потрібна, в основному, для ремонтних робіт, то зручною моделлю для Вас буде драбина з поличкою, куди можна покласти інструменти. Якщо під час виконання робіт на висоті Ви використовуєте відро (миття вікон, фарбування, збір врожаю), зверніть увагу на драбину-стрем'янку з гаком.

Як правило, всі стрем'янки при зберіганні не займають багато місця. Компактно складені в пласку драбину, пристосування зручно зберігаються вздовж стін, на балконі або в коморі.

Перед тим, як купити драбину-стрем'янку, ми рекомендуємо Вам ознайомитися з їх характеристиками.

Підписка на новини