• 8 листопада 2023
  • 324
Будівельні риштування взимку: що потрібно робити
Будівельні риштування взимку: що потрібно робити

Восени та взимку на початку дня перевіряйте риштування

Починаючи з осені, перевіряйте будівельні риштування щодня перед початком робочого дня. Це потрібно робити, аби переконатися, що на дошках настилу немає замерзлої роси чи інею. Вночі температура падає, вода та роса з більшою ймовірністю замерзають, створюючи слизькі поверхні – потенційно небезпечні умови. Хоча лід тане в міру підвищення температури протягом дня, але дошки будівельних риштувань можуть залишатися слизькими для роботи залежно від погоди. У цьому випадку переконайтеся, що будівельні риштування не використовуються або що бригада починає працювати пізніше цього дня.

Перед роботою перевірте прогноз погоди

Крім проведення додаткових перевірок риштувань, компанії, що займаються будівельними риштуваннями, повинні вживати щотижневих та щомісячних запобіжних заходів, щоб отримувати точні прогнози погоди на наступний тиждень. Наприклад, якщо прогнозується снігопад, сильний вітер і мінусова температура, Ви можете вжити необхідних запобіжних заходів, щоб інформувати персонал, приймати рішення і підтримувати хороший зв'язок з клієнтом.

Інвестуйте у додаткове освітлення для темних вечорів та одяг підвищеної видимості

Хоча зима приносить багато свят, вона також супроводжується темним ранком і темними вечорами. У грудні може здатися, що світати починає о 8-й ранку, а темніє о 15:00, що не ідеально для будівельних риштувнь і підрядників, яким доводиться працювати до, під час і після цього часу.

Ось чому вкрай важливо вжити запобіжних заходів для створення добре освітленої ділянки. Це не тільки забезпечить безпеку робітників, оскільки вони зможуть бачити роботу, яку виконують, але також зробить об'єкт видимим для інших людей за межами будмайданчика, таких як пішоходи та водії, що особливо важливо, якщо робота ведеться у комерційній будівлі або жвавій пішохідній зоні.

Крім додаткового освітлення, Ви також повинні переконатися, що будівельники мають одяг підвищеної видимості. Це допоможе покращити їх видимість на об'єкті та зробити роботу безпечнішою.

Забезпечте співробітникам додаткові перерви у погану погоду

Якщо терміни стиснуті, але Ви зіткнулися з поганою погодою, змусити бригаду працювати може бути неприємно та проблематично. Щоб це виправити, потрібно забезпечити, щоб працівники робили додаткові перерви, були ситі, а також проводили час у теплій будівлі, щоб уникнути ризику захворювань та підтримувати добрий моральний клімат у команді.

Зобов'яжіть співробітників тепло одягатися

Це може бути очевидним, але Вам слід переконатися, що робочі тепло одяглися для роботи. Сюди можна зарахувати теплі куртки з високою видимістю, призначені для роботи на відкритому повітрі, або утеплення термобілизною.

Переконайтеся, що співробітники носять міцне взуття

Як і у випадку з теплим одягом, простежте за тим, щоб будівельники носили нековзке взуття під час монтажу риштувань та роботи на них. Робочі черевики спеціально розроблені для гарного зчеплення та стійкості до мінусових температур. Зрештою, погане взуття може спричинити низку неприємних подій, за які доведеться відповідати.

Зробіть обов'язковим носіння теплих черевиків, що не ковзають, всю зиму, і не дозволяйте будівельникам працювати на висоті, якщо вони їх не носять.

Не працюйте, якщо погода особливо погана

Звісно, якщо на кілька днів прогнозується сильний снігопад – украй важливо не допустити продовження робіт. Це пов'язано з тим, що можуть з'явитися слизькі зледенілі поверхні, мінусові температури, а також зниження продуктивності. Ставити під загрозу безпеку своїх риштувань та змушувати людей працювати просто не варто. Більше того, цілком імовірно, що громадський транспорт буде зупинено, а умови руху будуть менш ніж сприятливими. Якщо будівельникам доведеться далеко їхати, щоб дістатися на роботу, Ви можете просто наразити їх на ризик ще до того, як робочий день почнеться належним чином.

Підтримуйте хороше спілкування з клієнтом

Якщо дійсно відбуваються несподівані зміни погоди або Ви вважаєте, що занадто холодно для роботи на вулиці, на будівельних риштуваннях, Вам слід підтримувати гарний зв'язок із клієнтом. Просте повідомлення, що роботи поки що не будуть проводитися, і надання графіка, коли роботи розпочнуться і як це вплине на ремонт чи будівництво загалом, допоможе встановити добрі робочі відносини.

У будь-якому випадку рекомендується мати гарне спілкування з клієнтом просто тому, що це означатиме, що Ви отримаєте позитивний відгук, це хороша практика, і Ви матимете більше шансів отримати роботу в майбутньому.

Компанія VIRASTAR пропонує комплекти будівельних риштувань та окремі елементи. Щоб дізнатися більше, просто зв'яжіться з нами.

Підписка на новини