• 31 травня 2023
  • 790
Драбина для збирання фруктів – яка найкраща?
Драбина для збирання фруктів – яка найкраща?

Підходить спекотний літній сезон, коли в саду на деревах дозрівають плоди. Лізти на дерево або приставляти стару саморобну збиту драбину досить небезпечно. Яку драбину вибрати для саду?

Найпростіший варіант - односекційна приставна алюмінієва драбина. Вона завжди готова до роботи, її не потрібно розкладати, а робоча висота приставної драбини VIRASTAR UNOMAX може сягати від 3 до 6,7 м. Легкі та одночасно міцні односекційні Вірастар Уномакс мають великий термін служби, адже іржа їм ні в якому разі не загрожує – це доля сталевих виробів, які не мають на поверхні захисного шару (фарба чи гальванічне покриття). Алюмінієві конструкції відрізняються незмінно чудовим зовнішнім виглядом і мають характерний металевий блиск через те, що на поверхні утворюється захисний шар з оксиду алюмінію.

Якщо Ви хочете мати функціональнішу драбину, зверніть увагу на двосекційні моделі VIRASTAR DUOMAX, які розкладаються у двосторонню стрем’янку та приставну драбину. Таким чином, Ви отримуєте конструкцію, яка компактно зберігається (довжина складеної драбини 2х8 всього 2,25 м, в той час як висота розкладеної драбини – понад 3 м), може застосовуватися для доступу на велику висоту в положенні розкладеної приставної драбини і використовуватися в положенні 2-сторонні стрем’янки без опори на дерево або стіну. Додатковою перевагою 2-секційної драбини є наявність стабілізатора, який забезпечує стійке положення у будь-якій позиції.

Як відомо, найстигліші фрукти висять на верхівці дерева. Щоб дістатися верхніх гілок, Вам знадобиться трьохсекційна драбина VIRASTAR TRIOMAX. Ви зможете поставити драбину не біля самого ствола, а будь-де під деревом. Забудьте про тонкі гілки, які можуть обламатися під Вашою ногою. Ви можете зібрати черешні, вишні, абрикоси з усього дерева. 

Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто купити драбину, щоб зібрати врожай фруктів, подумайте про майбутнє. Драбина алюмінієва купити яку Ви можете зі знижкою безпосередньо із заводу-виробника, буде служити Вам багато років, оскільки алюмінієві конструкції не руйнуються від корозії, їм не страшний дощ або висока вологість, при якій вони зберігаються. Ви отримаєте гарантію від виробника. Драбини VIRASTAR пройшли тестування на відповідність до європейських стандартів EN131, отримали висновок про перевірку від німецької організації експертів TUV SUD.

Придбати драбину – це забезпечити себе на декілька років вперед обладнанням для доступу на висоту. Якщо Ви маєте потребу підніматися вище – ми допоможемо Вам!

Телефонуйте – ми розповімо, яка в нас є найкраща драбина купити її Ви зможете зі знижкою та з найдешевшою доставкою!

Підписка на новини