• 8 серпня 2023
 • 408
Драбина, щоб провести інтернет
Драбина, щоб провести інтернет

Сьогодні інтернет став необхідним засобом отримання інформації, комунікації, навчання, роботи, виконання платежів, покупок, продажу тощо. Якщо Ви читаєте цю статтю, значить теж користуєтеся інтернетом. Провайдери на замовлення клієнта намагаються протягнути інтернет у кожну оселю, у кожне місце, де бувають люди:

 • до Вас на роботу,
 • у кафе, 
 • на вокзали, 
 • в медичні заклади, 
 • в магазини тощо. 

Ми настільки звикли користуватися інтернетом, що його відсутність болісно позначається і на нашому відпочинку, і, зрозуміло, на нашій роботі.

Як прокладають кабель інтернету співробітники компанії-провайдера? 

Нерідко це доводиться робити, використовуючи драбину. Коли кабель інтернету тягнуть паралельно до електричних проводів, доводиться використовувати драбину, якщо лінії проходять на висоті кількох метрів над землею, а не під ґрунтом.

Щороку гілки дерев ростуть і часто добираються до натягнутих над землею дротів. Працівники, які "тягнуть" інтернет, мусять обрізати гілки, а для виконання цього завдання нікуди без драбини.

Які драбини найзручніші для прокладання інтернету?

Оскільки нерідко доводиться закріплювати кабель на стовпах, ставити комутатори на віддаленості від землі, потрібна драбина досить великої висоти. Ідеально, щоб це була і приставна драбина, і стрем'янка "в одному флаконі". У компанії Вірастар є така драбина купити її може кожен - це трьохсекційна алюмінієва драбина VIRASTAR TRIOMAX 3х9 сходинок. Її довжина 2,5 м. Вага 13,5 кг. Розклавши таку драбину повністю і приставивши до стовпа, Ви зможете працювати на висоті до 6,2 м.

Такі сходи можуть бути закріплені вгорі, на даху легкового автомобіля. Довжина драбини у складеному положенні дозволяє машині вільно маневрувати дорогами, не випираючи за габарити авто і не заважаючи іншим автівкам.

Напевно, Ви не раз бачили автомобілі, які їхали з драбиною нагорі. Це цілком міг бути співробітник компанії, що прокладає інтернет.

Алюмінієві драбини можна не відчіплювати на ніч, якщо є кріплення-замок. Драбини алюмінієві не іржавіють під атмосферними впливами та дощем, їх поверхня не руйнується через спеку або надмірну вологість. Міцність алюмінієвих сплавів, що використовуються при виробництві драбин, близько 150-350 МПа. Для випуску будівельних профілів застосовують алюмінієві сплави, леговані кремнієм та магнієм. На поверхні виробу з алюмінію утворюється оксидний захисний шар, що не допускає руйнування металу. Тому алюмінію віддають перевагу перед сталлю, коли для виробу не потрібна надвисока міцність і недоцільно подорожчання за рахунок антикорозійного покриття.

Чому VIRASTAR TRIOMAX - ідеальна драбина для прокладання інтернету?

 • Міцна,
 • легка,
 • розкладна,
 • компактна, підходить для перевезення на даху авто,
 • може використовуватися як стрем'янка, альфа-стрем'янка і як приставні сходи.

Драбини зроблено в Україні, що особливо важливо зараз! 

Запрошуємо Вас купити трьохсекційну драбину за найвигіднішою ціною безпосередньо у виробника!

Також читайте наш Блог VIRASTAR – перший український виробник алюмінієвих стрем'янок!

Підписка на новини