• 29 травня 2023
 • 400
Наші найкращі 3 пропозиції для малярних робіт
Наші найкращі 3 пропозиції для малярних робіт

Якщо Ви задумали зробити ремонт у приміщенні (у квартирі, на дачі, у приватному будинку або це потрібно на робочому місці), Вам неодмінно знадобиться засіб доступу на висоту. Ми пропонуємо декілька варіантів для підйому на висоту. Всі конструкції, зроблені нами, українською компанією VIRASTAR, перевірені на відповідність стандартам ДСТУ або EN131 (алюмінієві драбини). Моделі випробувані та отримали позитивні відгуки наших клієнтів, які вже використовували обладнання в приватних цілях чи професійній діяльності.

1. Алюмінієві стрем’янки NOVA

Стоячи на табуретці, Ви зможете працювати на висоті близько 2 м, а піднявшись по сходинках стрем’янки, Ви отримаєте додаткову робочу висоту до 3,6 м.

Що таке робоча висота стрем’янки?

Робоча висота - це відстань від землі до рівня рук людини, що працює на стрем’янці, драбині або підмості.

Як розраховується робоча висота?

Формула розрахунку робочої висоти дуже проста - це сума висоти майданчика (або висоти від землі до сходинки, на якій стоїть людина) і зросту людини з піднятими для роботи руками (усереднено прийнятий рівним 2 м). Вибираючи засіб доступу на висоту, Ви оцінюєте, для яких робіт він використовуватиметься. Приблизно визначаєте робочу висоту (якщо передбачається підйом у приміщенні - це робоча висота 3 - 3,5 м, для роботи на вулиці робоча висота може бути більшою). Відкриваєте таблицю характеристик, яку надає виробник і вибираєте засіб доступу на висоту відповідно до потрібної робочої висотою. Якщо Ви сумніваєтеся, про всяк випадок краще купити стрем’янку більшої висоти, ніж спочатку планувалося.

Плюси стрем’янки:

 • зручно підніматися,
 • легко переносити,
 • можна поставити у вузькому місці,
 • компактно зберігається.

Алюмінієві стрем’янки VIRASTAR NOVA витримують 150 кг навантаження, мають протиковзкі сходинки та платформу, а високі моделі (5 щаблів і вище) додатково оснащуються гаком для підвішування відра, щоб Ви не спускалися, виконуючи роботу на висоті. Односторонні стрем’янки мають високу дугу безпеки, за яку можна триматися, щоб почуватися впевнено.

2. Наступним варіантом для виконання малярних робіт будуть сталеві підмостя VIRASTAR Майстер.

Неширокі підмостя розроблені спеціально, щоб Ви могли пересунути їх з кімнати в кімнату коридором і пройшли крізь дверний отвір. Невеликий помост 0,6х1,5 м достатній для того, щоб Ви могли зручно розташуватися на висоті, поставивши поруч із собою фарбу та малярський лоток. Що особливо зручно для роботи в приміщенні - підмостя мають прямі ніжки, немає широкої бази, яка, хоч і надає додаткову стійкість, але займає більше площі.

Розроблені спеціально на замовлення робітників-майстрів, підмостя поєднують усі можливі переваги:

 • люк у настилі;
 • колеса з ножним гальмом,
 • протиковзну поверхню,
 • високі перила огорожі,
 • можливість встановлення настилу на будь-якій поперечці,
 • на великій робочій платформі можна зробити крок ліворуч-праворуч та розмістити матеріали та інструменти,
 • умови для тривалої роботи

3. Стрем’янка-ходуля VIRASTAR STEPPER - це професійна конструкція для роботи на висоті. Відмінність ходули від звичайної двосторонньої стрем’янки - можливість для майстра переміщувати драбину, не спускаючись на землю. Ходуля дозволяє стояти на ній з упором на обидві ноги на двох секціях стрем’янки. Досвідчені робітники можуть робити крок на ходулі, переміщуючи центр тяжіння на одну сторону з подальшим переміщенням однієї секції, а слідом за нею і другої, роблячи таким чином крок прямо на драбині-ходулі.

Стрем’янки виготовлені з дерева, мають ланцюг для утримання секцій. Металеві шарніри забезпечують складання та розкладання ходулі-стрем’янки. На вибір доступні драбини з кількістю сходинок від 2х4 до 2х7. Ви можете працювати, стоячи на двосторонній стрем’янці, а пересувати її, спускаючись на землю, якщо досвіду крокування на ходулі бракує. У будь-якому випадку, робота на двосторонній стрем’янці надає:

 • стійке робоче положення з упором на обидві секції,
 • нековзкі дерев'яні перекладини,
 • можливість роботи як біля стіни, так і посеред приміщення.

На всі розглянуті засоби доступу на висоту виробник надає річну гарантію. Український виробник VIRASTAR дбає про своїх покупців, забезпечує високу якість продукції. Це підтверджується сертифікатами на відповідність ДСТУ, з якими може ознайомитись кожен клієнт.

Якщо у Вас залишилися питання щодо того, яку драбину купити для ремонта, зателефонуйте нам, і ми допоможемо Вам з вибором!

Бажаємо успішних покупок!

Також Вас може зацікавити стаття «Що таке вишка-тура і як правильно її підібрати?».

Підписка на новини