• 26 грудня 2023
  • 154
Які підмостя вибрати для ремонту?
Які підмостя вибрати для ремонту?

Якщо Вам хоч раз у житті доводилося робити ремонт, Ви, звичайно, знаєте, що без засобів для доступу на висоту ніяк не обійтися. Що зручніше? Табурет? Козли? Стіл? Найзручніші - будівельні підмостя.

Чому підмостки це найкращий варіант для ремонту?

На відміну від низької табуретки або занадто високого столу, помост можна відрегулювати по висоті. Для того підмостиі забезпечують драбинами-боковинами, щоб робочий настил поставити на відповідній висоті. Для ремонту стелі встановіть робочий майданчик вище, а якщо майбутній фронт робіт – стіни, то настил можна поставити на нижніх поперечках бокових драбин підмостя. Тоді Ви зможете зробити декілька кроків убік, впоравшись із однією ділянкою робіт, перейти до наступної.

Які підмості вибрати для ремонту?

Критерії вибору підмостя:

Висота (приміщення та риштовання)

Для ремонту квартир, будинків, підвальних приміщень підійдуть невеликі міні риштовання, адже висота стелі невелика. Якщо потрібно ремонтувати громадські будівлі, такі, як школи, лікарні, магазини, тут знадобляться вищі підмостки. Для залів, холів, великих приміщень - вибір тільки на користь великого підмостя.

Довжина помосту

Довгий помост зручний тим, що ним можна ходити вперед-назад, виконуючи роботу по широкому фронту, не пересуваючи засоби підмощування. На такому помості поміститься інструментарій та витратні матеріали. Проте невеликі підмостя будівельні зручніше повертати, вони легко проходять коридором, заїжджають у двері.

Колеса чи опорні п'яти

Всі підмостя VIRASTAR оснащені поворотними колесами. Але за необхідності їх можна зняти, поставивши риштовання на нерухомі квадратні опори, якщо роботу зручніше виконувати на нерухомому помості.

Тип матеріалу: сталь або алюміній

І сталеві, і алюмінієві підмостки витримують досить високе навантаження. Істотна відмінність підмостя зі сталі та алюмінію – їхня власна вага. Якщо умови транспортування вимагають, щоб конструкція була з мінімальною вагою (наприклад, щоб одна людина могла легко її переносити), то варто віддати перевагу алюмінієвим підмостям, наприклад, VIRASTAR PETROS, їх вага всього 18 кг.

Отже, що найперше.

Залежно від висоти стелі приміщення, де Ви робите ремонт, вибирайте підмостки такої висоти:

  • 2 м,
  • 3 м,
  • 4 м.

Для ремонту приміщення, де висота стелі 3 м, вибирайте міні-підмостя VIRASTAR Майстер 300 заввишки 2 м. Вони будуть зручно проходити через двері і нададуть робочу висоту 3 м. Будівельні міні-підмостки може легко зібрати одна людина.

Для виконання ремонту робочих приміщень, де висота стелі від 3 до 4 м, слід вибрати підмостки будівельні висотою 3 м, які дозволять Вам працювати на рівні висоти до 4 м. Це можуть бути підмостки пересувні будівельні Міні М2. Розширена база основи зроблена для того, щоб підмостки були максимально стійкими. Спортсмени знають - щоб надати тілу стійке становище, потрібно поставити ноги не разом, а на ширину плечей.

Будівельні та ремонтні бригади вибирають професійні підмостки висотою 4 м, такі як Мобі 370, які мають кілька переваг:

  • великий робочий помост 185х60 см;
  • загальну висоту 37 м;
  • робочу висоту до 5 м;
  • знявши проміжні бокові драбини, Ви отримаєте нижчі підмостки;
  • можливість встановлення на сходовому марші, чим можуть похвалитися не кожні будівельні підмостя.

Підмостки, на відміну від стрем’янки, мають великий робочий майданчик. Ви зможете покласти поруч із собою малярський пензлик чи валик, поставити банку з фарбою або побілкою, будь-який необхідний інструмент чи витратний матеріал. Вам не доведеться щоразу спускатися вниз, щоб взяти необхідну річ для ремонту, оскыльки все лежатиме під рукою. Також у Вас завжди буде два кроки у запасі – менше потрібно пересувати засіб доступу на висоту, працюючи біля стіни.

Якщо планується ремонт між поверхами - фарбування, побілка, ремонт електромереж або монтаж камер спостереження, вибирайте підмостя з функцією сходових маршів. Це можуть бути підмостки будівельні Майстер або Мобі, проте не найменші, а заввишки 2,8 м / 3,7 м.

Вибирайте підмостя відповідно до робочої висоти (відстань від землі до рівня, на якому виконується робота). У випадку, якщо Ви не знаєте, які підмостки купити, зателефонуйте нам – наші кваліфіковані ввічливі менеджери готові Вас проконсультувати!

Також читайте Блог Новинка: алюмінієве підмостя PETROS.

Підписка на новини