Сходи з платформою


Оцінивши переваги стійких помостів із зручною робочою площадкою та легких сходів з високою мобільністю і постійною готовністю до експлуатації, проектувальники сходів розробили особливий вид висотних конструкцій - сходи з платформою. Для цих конструкцій характерна наявність верхнього великого робочого майданчика та хороша транспортабельність.

Сходи з платформою мають широкі сходинки для зручного підйому, перила та великий робочий майданчик. У нас на сайті Ви можете купити сходи з платформою складні і нескладані. Залежно від області застосування та наявності вільного простору використовують стаціонарні моделі (заводи, виробничі ділянки, склади, магазини, аеропорти) або складні сходи з платформою (невеликі приміщення, офіси, приватне використання).

Колеса сходів з платформами автоматично блокуються, якщо розпочато підйом по східцях. Таким чином, виключається переміщення сходів з платформою під час роботи. У вертикальному положенні сходи спираються на опорні заглушки, виготовлені з протиковзкого матеріалу. Виключається прослизання, а також пошкодження поверхні підлоги. Перехід на колеса відбувається в похилому положенні при транспортуванні сходів з платформою. Щоб перемістити конструкцію, достатньо однієї людини.

Сходи з платформою більш зручні у використанні, ніж драбини або приставні моделі, оскільки надається велике робоче місце, де можна стійко стояти, спираючись на обидві ноги. Таким чином, забезпечується необхідна безпека проведення робіт.

Наші фахівці допоможуть з вибором оптимальної моделі сходів з платформою - складаних або стаціонарних, односторонніх або двосторонніх, з оптимальною кількістю сходинок, щоб Ви могли купити сходи з платформою найбільш придатної для Вас конфігурації.

Copyright www.webdesigner-profi.de