Драбини-стрем'янки дерев'яні


Дерев'яні драбини-стрем'янки почали використовуватися багато поколінь назад, але й до цих пір вони не втратили своєї актуальності. Драбина, виготовлена ​​з дерева, має низку переваг. В першу чергу можна відзначити діелектричні властивості деревини, тому даний вид підйомного оснащення популярний у електриків. Дерев'яна драбина дозволяє безпечно виконувати електромонтажні роботи на висоті, тому що дерево не є провідником електричного струму. Крім того, драбини, в тому числі й дерев'яні, зручні завдяки своїй складній конструкції, тому їх легко зберігати і в домашніх умовах, і на складі. Також невеликі дерев'яні драбини-стрем'янки можуть стати оригінальним і стильним доповненням інтер'єру в заміському будинку або квартирі, де в якості оздоблювальних матеріалів застосовано дерево. Деякі моделі служать одночасно практичною лавою і засобом для підйому на висоту. Невисока дерев'яна драбина-стрем'янка прекрасно підходить для використання в якості підставки для квітів.


У нашому інтернет-магазині представлені дерев'яні драбини-стрем'янки з одностороннім і двостороннім підйомом. Двосторонні дерев'яні моделі характеризуються зручним і швидким підйомом, в той час як плюсами односторонніх драбин-стрем'янок є можливість установки впритул до стіни та використання мінімуму простору.


Модель з дерева успішно застосовується в електромонтажних, садових роботах, в побуті та на виробництві. Для збирання фруктів можна придбати високу легку дерев'яну драбину-стрем'янку, яка зручно розташовується на грунтовій поверхні та не ковзає. Спеціальні драбини-ходулі, які виробляються з дерева, зручні при виконанні ремонту всередині приміщень або під час здійснення монтажних робіт на стелі.


Для виготовлення дерев'яних драбин використовують тверді сорти деревини, завдяки чому виріб служить довго, не втрачаючи свій первинний зовнішній вигляд. Після роботи драбина швидко й легко складається, що здійснюється завдяки міцному металевому шарнірному з'єднанню. Безпечна робота забезпечується стяжними планками або ременями, які виготовлені з металу, текстилю або дерева. Стягуючі елементи запобігають розкладанню конструкції при сходженні людини. Складні драбини-стрем'янки виготовляються з різною кількістю сходинок, що слід враховувати, якщо Ви плануєте купити дерев'яну драбину-стрем'янку.

Copyright www.webdesigner-profi.de