Драбини-стрем'янки професійні


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

Для підйому на висоту можна використовувати різні пристосування, в залежності від того, де Ви знаходитесь - вдома чи на роботі. Якщо вдома, щоб дотягнутися до верхньої полиці шафи, Ви можете взяти стілець, то на роботі такий варіант не завжди прийнятний. Для безпечного і зручного підйому в професійній сфері раціонально застосовувати спеціальні, призначені для цього конструкції. Компанія VIRASTAR займається виробництвом як побутових моделей драбин, так і спеціалізованих, професійних.

Призначені для інтенсивної експлуатації в умовах постійних навантажень, стрем'янки професійні виконані з алюмінієвих сплавів досить високої міцності, з конструктивним посиленням нижніх щаблів. Щоб професійні стрем'янки мали великий ресурс експлуатації, і боковини, і сходинки виготовляються з посиленого алюмінієвого профілю (заготовки з алюмінієвого сплаву великого розміру і збільшеної товщини). Як правило, щоб уникнути ковзання, профільні боковини мають поздовжній рельєф. Таким чином, під час підйому і спуску Ви будете триматися за рифлені вертикальні балки.

Широкий модельний ряд дає можливість кожному купити професійні стрем'янки для саду або роботи з деревами, для ремонту і монтажно-технічних робіт. Деякі моделі оснащені спеціальними поличками для інструменту, розташованими в горизонтальній площині поручня безпеки. Це дуже зручно для працюючої людини, оскільки звільняє руки і дозволяє мати необхідний інструмент завжди під рукою, не спускаючись щораз за викруткою або малярським пензлем.

Великий вибір висот дає можливість підібрати драбину професійну персонально для кожного. Залежно від висоти приміщення, де доведеться працювати, можна вибрати стрем'янку з числом сходинок від 2-х до 11-ти, а для роботи на відкритому повітрі ми пропонуємо моделі з кількістю поперечин до 18-ти. Зорієнтуватися при виборі професійної стрем'янки Вам допоможе таблиця робочих характеристик, де Ви можете знайти загальну висоту вироби і робочу висоту, на якій зможете проводити роботи.

На нашій інтернет-вітрині представлені односторонні та двосторонні професійні стрем'янки. Двосторонні моделі дозволяють здійснювати підйом з обох боків висотного обладнання, а також стояти на рівні робочої висоти, спираючись двома ногами на сходинки першої та другої секції. Цю додаткову зручність оцінять фахівці, які виконують ремонтно-монтажні роботи на висоті.

Всі професійні драбини виготовлені з алюмінію, тому мають відносно невелику вагу, що зручно при транспортуванні висотного обладнання. Простий принцип розкладання стрем'янок робить їх одними з найпопулярніших моделей сходів. Якщо під час роботи Вам доводиться мати справу з підйомом на висоту, вибирайте професійні моделі, які виробляються з посиленого профілю, а сходинки й боковини з'єднуються кріпленням підвищеної надійності. Купуючи професійні засоби для підйому на висоту, Ви дбаєте про власну безпеку і отримуєте висотне обладнання для зручної роботи.

Copyright www.webdesigner-profi.de