Підмостки


Сортировка по:
Названию
Цене
Популярности

В усі часи на різних об'єктах йшло будівництво та ремонт. Час не стоїть на місці, люди будують щось нове, відновлюють старі будівлі та споруди. У дуже важливих та важких будівельних роботах на допомогу приходять допоміжні пристрої, що забезпечують доступ до робочого місця. Зручні металеві конструкції дозволять Вам зробити роботу швидше і простіше, це Вам скаже кожен, хто стикався з обробкою, будівництвом або ремонтом всередині та за межами будівель.


У випадках, коли риштування використовувати незручно, експерти радять купувати підмостки, які є спрощеною версією цьої великої професійної конструкції. Для обмежених просторів, таких як приміщення, вузькі проходи між будівлями, підмостки є найкращим рішенням. Такі металеві конструкції дуже мобільні, легко переміщуються з одного робочого місця на інше, вони просто монтуються та демонтуються. Колеса, що забезпечують транспортування, оснащені гальмами, які необхідно використовувати, коли Ви починаєте працювати на будівельних майданчиках. Ножний стопор дозволяє блокувати рух конструкції одним натисненням. Мобільні підмостки не треба носити на собі, як драбину, досить прикласти незначні зусилля, щоб перемістити допоміжну конструкцію до нового місця роботи. Крім того, ролики мають механізм обертання, який додає конструкції мобільності.


На відміну від драбин, будівельні підмостки надають персоналу зручну велику платформу, на якій можна розмістити використовувані матеріали та допоміжний інструмент. На горизонтальній платформі зручно стояти, спираючись на обидві ноги і тримаючись за поручні. Можна піднятися на майданчик по бічним рейкам. Невелика ширина платформи дає змогу підмосткам проходити крізь двері, що дуже зручно для персоналу, який ремонтує приміщення.


Компанія VIRASTAR випускає власний модельний ряд будівельних підмостків, серед яких є конструкції різної висоти. Також Ви можете придбати підмостки, бічні частини яких можуть бути окремо використані як драбини (багатофункціональні підмостки VIRASTAR). Серед представлених моделей є конструкції з висотою платформи від 1 до 2,8 м. На нашій інтернет-вітрині представлені будівельні підмостки, виготовлені з алюмінію та сталі, від чого залежить кінцева вартість виробу. Наші кваліфіковані та привітні менеджери допоможуть Вам вирішити питання вибору будівельних підмостків.

Copyright www.webdesigner-profi.de