На будівництві різних об'єктів, під час виконання ремонту та монтажних робіт зручно використовувати такі висотні конструкції, як вишки тури. Відрізняючись більшою мобільністю, ніж будівельні риштування, вишки-тури можуть використовуватися на обмеженому просторі, надаючи персоналу такий же зручний робочий помост і достатню стійкість конструкції. У порівнянні з драбинами і стрем'янками, вишки тури мають велику робочу висоту і дозволяють виконувати роботу безпечно і зручно.

Керівнику будівництва, щоб прискорити виконання робіт на висоті без залучення додаткової робочої сили, найвигідніше купити вишку-туру. Такі конструкції легко монтуються без застосування інструменту і дуже швидко зводяться. Подивитися, як відбувається монтаж вишки-тури нашими фахівцями, Ви можете тут.

На відміну від нерухомих будівельних риштувань, вишки-тури можна пересувати, оскільки конструкції-вежі оснащені колесами з гальмами, що актуально, якщо робоче місце постійно змінюється. Наявність великого робочого майданчика, на якому зможе розташуватися персонал з підсобним устаткуванням і матеріалами - це перевага вишок-тур перед стрем'янками і драбинами, які також мобільні, але не мають зручного робочого помосту.

Вишки-тури можна встановлювати навіть на нерівній поверхні, використовуючи для вирівнювання домкрати та збільшуючи стійкість за допомогою стабілізаторів. Такі будівельні вежі зручні для виконання робіт всередині будівель і ззовні.

Вишки тури будівельні виробництва VIRASTAR забезпечують доступ на максимальну висоту до 22 м (наприклад, сталеві вишки Оптима і Профі). Щоб вишки тури купити під виконання певного проекту, необхідно визначитися з максимальною висотою, на якій персоналу доведеться виконувати роботу. Знаючи цей параметр, легко вибрати потрібну модель, орієнтуючись на таблицю характеристик, наведену для кожної вишки-тури.

На нашому сайті кожен покупець може ознайомитися з технічними параметрами та характеристиками, побачити наочні фотографії вишок в зборі. Кожна вишка тура ціна на яку не має накруток, доступна споживачу. Оскільки компанія VIRASTAR є виробником сходів, риштувань, вишок-тур та ін., Ви можете висотне обладнання, в число якого входить і вишка тура купити київ за вигідною ціною.

Підписка на новини