• 24 травня 2024
  • 108
Драбина дерев'яна – хто її використовує
Драбина дерев'яна – хто її використовує
  • Електрики для роботи з електроустаткуванням

Для електриків життєво важливо, щоб інструменти, з якими їм доводиться працювати, не проводили струм. Сталеві та алюмінієві предмети струм проводять, а ось дерев'яні – ні. Тому для своєї роботи електрики вибирають діелектричні драбини: дерев'яні або зі скловолокна.

  • Маляри для фарбування стін

Почувши словосполучення «малярна драбина», багатьом одразу ж уявляється дерев'яна двостороння стрем'янка. І цей стереотип має повне підтвердження – стрем'янки дерев'яні справді користуються популярністю у малярів, тому що це перевірений часом інструмент-помічник.

  • Офісні працівники для доступу до верхніх полиць шаф

У багатьох офісах, в архівах, на різних підприємствах часто-густо стоять високі шафи, де зберігається документація, яку не викидають, а зберігають для звітності. Іноді потрібно дістати старі документи чи креслення, покладені високо, інколи ж треба покласти нові архіви для зберігання. Для цього користуються дерев'яною стрем'янкою. У неї немає гострих країв, поверхня не холодна, немає металевого брязкання при розкладанні (можливо, десь цінують тишу).

  • Майстри для обслуговування верстатів

Усі верстати підключені до електромережі. Майстер, що обслуговують верстат, має справу з електрообладнанням. А якщо воно не відключено, то безпечно вибрати діелектричну драбину, наприклад, з дерева.

  • Будівельна бригада для роботи

Будівельникам потрібні інструменти, розраховані на тривалий термін служби та інтенсивну експлуатацію. Для важких умов використання підійде дерев'яна стрем'янка VIRASTAR STEPPER. Це драбина-ходуля, стоячи на якій можна крокувати. Така драбина економить робочим час, який вони витрачали б на спуск і підйом драбиною щоразу, коли фронт робіт зміщується. Здобувши певний досвід, будівельники можуть крокувати на ходулі, тоді як звичайну драбину довелося б переставляти.

  • Для монтажу підвісних стель

Щоб встановлювати підвісну стелю, робітникові потрібні дві руки, тому не вийде однією рукою триматися, а іншою – монтувати стелю. Для такої роботи підходить двостороння дерев'яна стрем'янка, стоячи на якій можна спиратися ногами об дві секції.

  • На складі для доступу до стелажів

Полиці стелажів на складі для того і зроблені, щоб максимально використовувати простір під стелею. Тому у працівників складу обов'язково повинна бути драбина. Як варіант – дерев'яна двостороння стрем'янка.

  • Для збирання фруктів

Коли дозріли фрукти, драбина дозволяє зірвати найкращі плоди, які високо висять. Але деякі власники садів побоюються залишати без нагляду металеву драбину. А ось дерев'яну можуть, тому що цей матеріал не цінується як вторинна сировина.

  • Для ремонту житла

Якщо заплановано ремонт квартири, будинку чи дачі, без драбини важко обійтись. Як усередині, так і зовні стрем'янки допомагають дістатися стель і верхніх країв стіни.

  • Фотографи для фотосесій

Навіть фотографи цінують дерев'яну стрем'янку, адже вона дозволяє створити незвичайний інтер'єр. Матеріал стрем'янки, її форма привносять у кадр особливу атмосферу.

  • Для шоу та виступів

Як декорації теж використовують дерев'яну стрем'янку. Вона має особливу форму, її легко приносити на сцену та виносити. Доповнивши «дерев'яний реквізит» тематичними елементами, можна отримати потрібний задній фон.

  • Як підставку

У побуті невелика дерев'яна драбинка дуже зручна як столик, тумба біля ліжка, підставка, на яку можна щось поставити.

Якщо Вам теж потрібна дерев'яна стрем'янка, телефонуйте нам! Ми допоможемо підібрати стрем'янку для Ваших цілей!

Запрошуємо почитати наш Блог «Дерев'яна стрем'янка та її переваги».

Підписка на новини