• 20 листопада 2023
  • 362
У чому різниця між висотою платформи та робочою висотою?
У чому різниця між висотою платформи та робочою висотою?

При пошуку пересувної вишки-тури або підмостя Ви стикаєтеся з безліччю різних професійних термінів. Обираєте Ви сталеву або алюмінієву вишку туру, підмости або робочу платформу, у Вас запитують - яка Вам потрібна робоча висота і яку Ви шукаєте висоту платформи? Говорячи професійною мовою, визначення висоти платформи чи робочої висоти залишається найважливішим чинником під час вибору пересувної будівельної конструкції. Але що це насправді означає й у чому різниця між цими двома термінами? Зараз це стане зрозумілим. На найпростішому прикладі ми визначимо значення висоти платформи та робочу висоту.

Висота платформи пересувної вишки-тури

Насправді, це дуже просто. Висота платформи - це висота майданчика, на якому Ви працюватимете, виміряна від землі. Отже, якщо Ви встановите помост на висоті 8,20 метра, висота Вашої платформи складе 8,20 метра.

Висота пересувної вишки-тури, як правило, приблизно на один метр вище висоти платформи, це досягається за рахунок огороджень по периметру майданчика, тому в цьому прикладі Ваша пересувна вишки тур матиме висоту 9,20 метра (8,2 + 1 = 9,2 м). Отже, ми маємо висоту майданчика 8,2 м та висоту вишки-тури 9,2 м. Тепер визначимо робочу висоту вишки тури.

Робоча висота пересувної вишки

Що означає робоча висота? Як можна її розрахувати? Робоча висота розраховується шляхом додавання до висоти платформи двох метрів. Два метри – це усереднене значення зросту людини з піднятими до роботи руками. У нашому прикладі при висоті платформи 8,2 м робоча висота дорівнюватиме 10,2 метра (8,2 + 2 = 10,2 м). Середньостатистичний українець може дістати до висоти 2 метри, піднявши обидві руки, тому ми використовуємо це значення для визначення робочої висоти. Отже, Ви купуєте пересувну вишку-туру в залежності від висоти, до якої хочете дістати, неважливо, це робота з клінінгу або встановлення сонячних батарей.

Таке визначення робочої висоти стосується не тільки вишки-тури або підмостя. Таким же способом визначається робоча висота драбини або пересувної платформи.

Якщо Ви все ж таки сумніваєтеся, чи правильно Ви обрали вишку-туру по робочій висоті, зателефонуйте нам, ми допоможемо Вам визначити необхідну висоту вишки відповідно до робочої висоти та висоти платформи.

Також читайте наш Блог «Вишка-тура – для яких робіт використовується?»

Бажаємо Вам успішних покупок!

Підписка на новини